HİZMETLERİMİZ

Parsiyel taşımada amaç taşıma fiyatlarını müşteri için daha ekonomik hale getirmektir. Aynı güzergahtaki birden fazla eşyayı aynı kamyon ile taşıyarak taşımanızı ekonomik hale getirebilirsiniz. Parsiyel eşya taşımacılığında çoğu müşterinin en büyük endişesi kendi eşyalarının diğer eşyalarla karışabileceği endişesidir. İşini muntazam yapan hiçbir nakliye firmasında bu tür karışıklıkların olması mümkün değildir. Firmamız Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinden parsiyel eşya taşımacılığını İstanbul çıkışlı yapmaktadır

 

Parsiyel ;

Pers Lojistik başta İran,Azerbaycan,Gürcistan,Irak ve Avrupa Karayolu nakliyesi talepleriniz ile ilgili olarak size bir telefon kadar yakın,standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile parsiyel emtialarınızı CMR /FBL sigortası teminatı altında güven ile taşımaktadır.

Tedarik zincirinde verimliliği misyon olarak belirlemiş olan kuruluşumuz, sürecin her aşamasında iş ortaklarımızın talep ve ihtiyaçlarına en uygun çözümler geliştirmeyi ve iş ortaklarımıza hizmet üretiminde  verimlilik temelli çözümler üretmeyi iş merkezine koymaktadır.

Her Çarşamba ve Cuma günleri ,İstanbul çıkışlı İran, Azerbaycan,Gürcistan,Irak, Hırvatistan, Yunanistan, Romanya, Bulgaristan, Arnavutluk,Makedonya, Bosna Hersek, Almanya, Benelux, parsiyel servisimiz mevcuttur.

 

 

•  Parsiyel ve komple yüklemeler,
•  Güvenli ve zamanında teslimat,
•  Yaygın acente ağı,
•  Kapıdan kapıya hizmet,
•  Deneyimli ve uzman kadro