HAKKIMIZDA

 

PERS LOGISTICS güvenilir, kaliteli, sürekli gelişim felsefesi ile hep daha iyi, sürdürülebilir ve müşteri odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamak üzere İstanbul da kurulmuştur.

 

PERS LOGISTICS her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyen araç filosu, sektöründe bilgili ve deneyimli personeli ile kusursuz hizmet vermek anlayışındadır. Kuruluşundan itibaren yükselen bir başarı grafiği çizmekte olan firmamız,müşterilerimizin yegane Lojistik ve Tedarik Zinciri İş Ortağı olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Bölgesinin öncü ve yenilikçi lojistik şirketlerinden biri olmayı hedefleyen PERS LOGISTICS’in,Türkiye de İstanbul Merkez ofis olmak üzere, Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri ve Avrupa Birliği’nde çalışmış olduğu güçlü acenteleri ile Karayolu, Denizyolu, Havayolu ve Depolama Hizmetleri sunmaktadır.

MİSYONUMUZ Hizmet sağladığı coğrafyada yenilikçi,entegre lojistik hizmetler sunarak sürecin işletilmesi ve ihtiyaçların mümkün olan en düşük maliyetle karşılanarak müşterilerinin, ana faaliyetlerine odaklanmalarını sağlamak.

 

VİZYONUMUZ Entegre lojistik hizmetler zinciri kapsamındaki faaliyetlerin tamamını kalitesinden, güveninden ve iş ahlakından ödün vermeden sunabilen, küresel pazarlarda faaliyet gösteren bir dünya markası olmaktır.

 

HİZMETLERİMİZ

·         Kara Yolu Taşımacılığı

·         Hava Yolu Taşımacılığı

·         Charter Hizmetleri

·         Deniz Yolu Taşımacılığı

·         Demir Yolu Taşımacılığı

·         Dağıtım ve Depolama Hizmetleri

·         Ağır Yük ve Proje Taşımacılığı

·         Transit Kargo

·         Fuar Lojistiği Hizmetleri

·         Parsiyel Taşımacılığı

·         Tehlikeli Madde Taşımacılığı

·         Antrepo Hizmetleri

·         Gabari Dışı Taşımacılığı

·         Frigo Taşımacılığı

·         Dahili Taşımacılık

·         Yurtiçi Taşımacılık Hizmetleri

·         Gümrükleme Hizmetleri